Kırgızistan gezisi için bataklığa girdi


Açıklama: Rusya'nın en büyük sosyal paylaşım sitesi VKontakte’de düzenlenen Kırgızistan gezisi ödüllü bir fotoğraf yarışmasını kazanmayı çok isteyen iki kardeş, ‘sanat’ için bataklığa girdi.
Kategori: Yaşam-Sağlık
Eklenme Tarihi: 05 Ağustos 2016
Geçerli Tarih: 17 Ocak 2018, 12:01
Site: Turk Kyrgyz
URL: http://www.turkkyrgyz.com/haber_detay.asp?haberID=1699


Rusya'nın en büyük sosyal paylaşım sitesi VKontakte’de düzenlenen Kırgızistan gezisi ödüllü bir fotoğraf yarışmasını kazanmayı çok isteyen iki kardeş, ‘sanat’ için bataklığa girdi.

Vkontakte’de milyonlarca takipçisi olan ‘How I met tetanus’ (Tetanozla nasıl tanıştım) isimli grup, katılımcıların alışıldık olmayan yerlerde çektikleri fotoğrafları yollamalarını istedi. Birincinin Kırgızistan seyahati ya da 15 bin ruble kazandığı yarışmaya katılan kullanıcılar morg, sanayi tipi buzdolabı ya da elektrikli sandalye gibi birçok garip yerden fotoğraflar yolladı.

Çelyabinsk bölgesinden yarışmaya katılan iki kardeş ise meseleyi başka bir boyuta taşıdı. Kendisiyle birlikte masasını ve bilgisayarını da bataklığa taşıyan Aleksey Nazarov, Sputnik’e yaptığı açıklamada, “Gerçekten birinci olmak istiyoruz. Yine de şimdi başka planlarım da var, yine de Kırgızistan’a gitmek için elimden gelen her şeyi yapacağım” dedi.

(Haber: tr.sputniknews.com, foto: Alexei Nazarov)